З 20 по 22 листопада 2013 р. в Ааленському університеті (м.Аален, Німеччина) відбувся черговий, п’ятий за рахунком координаційний мітинг учасників проекту ТЕМПУС Cap4Com.
Серед обговорюваних питань – підведення підсумків виконання основних проектних заходів консорціумом у цілому та його окремими учасниками, зокрема. Щодо Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, то він у числі тих, які повністю виконують усі намічені планові завдання.
Також вагома увага була приділена заходам, запланованим на останній проектний рік. У числі таких, насамперед, активізація роботи центрів співпраці з підприємствами, визначення їхньої структури та місця в університеті, формування бізнес-планів, створення консультативно-дорадчих рад, проведення круглих столів з представниками місцевих ЗМІ з метою популяризації діяльності центрів тощо. Обговорювалися перспективи створення у складі центрів бізнес-лабораторій з надання організаційно-консультативних послуг університетським структурам і підприємствам. Центром має бути розроблена веб-платформа з інформаційними джерелами щодо послуг, які може надавати університет, з одного боку, та переліком і характеристиками залучених у співпрацю підприємств, з іншого боку.
Проведення зустрічі збіглося зі святкуванням 50-річчя з дати заснування приймаючого Університету м.Аален, з яким ректором ЧНУ проф. С.В. Мельничуком під час урочистостей була підписана угода про співпрацю.

Координатор ТЕМПУС проекту від ЧНУ
проф. Ю.М. Лопатинський